EN

 • EN

 • icon

  UA

 • EN

 • icon

  UA

EN

 • EN

 • icon

  UA

 • EN

 • icon

  UA

Спільнота LA BOUSSOLE

Учасники спільноти LA BOUSSOLE – це не зібрання випадкових людей у клубі за інтересами. Це дійсно дружнє комʼюніті читачів нашого друкованого видання, які поділяють цінності саморозвитку та внутрішньої роботи, небайдужі та підтримуючі, надихаючі та відкриті до чесного діалогу із собою та світом.

Ми підготували авторські курси, тематичні зустрічі, надихаючі ефіри, щоб ви самі обирали, як саме проводити цей час бережно до себе разом із LA BOUSSOLE. 

Та отримувати новий друкований випуск журналу з унікальною обкладинкою по зниженій ціні, якщо оберете рухатися із нами у комфортному ритмі самопізнання та розвитку й надалі.


Будемо знайомі?

Історія журналу LA BOUSSOLE почалася з простого бажання — подорожувати Україною.
Перші випуски LA BOUSSOLE були присвячені розмаїттю українських міст, з історіями людей, які там жили, з фотографіями, які закохували у вулиці та краєвиди. Ми пишалися і раділи, коли отримували ваші відгуки, надихали вас їхати, пливти, спускатися у каньйони чи здійматися у височінь нашої батьківщини.
Із кожним випуском ми шукали і знаходили щось більше за красу, яку треба помітити і осягнути.

І що з цього вийшло?

Осягнути та усвідомити себе самого — ось куди ми поступово прийшли. 
В шаленому світі нескінченних подій і новин кожному з нас інколи потрібен просто тихий час на себе, і LA BOUSSOLE став сучасною паперовою збіркою історій, експертних думок і творчого натхнення, який вже хочеться не просто подивитися поміж ділом. Його вдумливо читають, дарують, цитують і колекціонують. Він став серйозним без зарозумілості, науково обґрунтованим без нудьги, залишившись при цьому персональним путівником для кожного у подорожі власними емоціями, спогадами чи мріями.

Illustration

Чому ми вирішили створити спільноту?

Раз по разу готуючи новий випуск LA BOUSSOLE, ми аналізуємо величезні обʼєми інформації, візуального контенту, збираємо експертні думки та профільні тексти

Друковане видання обмежене своїми правилами і стилем, а у редакції виникало повторюване відчуття, що цілі пласти важливого, класного і насправді небувалого ховаємо у своїх архівах. Саме тому ми без вагань вирішили створити місце, де би давали життя усім надбаним матеріалам, що з різних причин не увійшли до паперового випуску LA BOUSSOLE, і про які ви так часто запитували.

Наші читачі вже об'єднані спільними цінностями та прагненням зрозуміти себе і навколишній світ

Віримо, що усвідомленість має стати навичкою сучасної людини, яка живе під час бурхливих історичних змін, постійного інформаційного шуму та тиску соціальних мереж. Саме для цього збираємо різні голоси та історії в різних тематичних випусках LA BOUSSOLE — щоб показати палітру досвідів, дати поштовх діяти і натхнення бути у ладу із собою. Дати важливе — розуміння і впевненість, що ви не самотні на цьому шляху.

Що ви отримуєте від спільноти LA BOUSSOLE

  Оформивши підписку на участь у спільноті, перш за все ви отримаєте нове друковане видання журналу із знижкою. Також всі лекції і книжковий клуб будуть по зниженим цінам для вас.
  Попри всі зміни у алгоритмах соціальних мереж, ви не пропустите цікавий сюжет, класну дискусію або рекомендацію від нашої команди.
  Той рідкісний «чатик» у Telegram, який не буде потреби відключати від надокучливих повідомлень. Бо ми ніколи не спамили і починати не маємо планів.
  Зустрічі онлайн і офлайн, де всі учасники можуть послухати експертні ненудні оповіді, поставити питання, поділитися думками або просто класно провести час.